03 kwietnia 2019 13:51 | Aktualności

KOMUNIKAT 4-2019 z dania 3.04.2019: Informacja dotycząca egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty oraz ewentualnego strajku w ZSP w Damasławku

W dniach 10, 11, 12 kwietnia 2019r. odbędzie się egzamin gimnazjalny oraz w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019r. – egzamin ósmoklasisty.
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (zebranie Rady Rodziców w dniu 26 września 2018r.) w te dni nie będzie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
W miarę możliwości zapewnimy uczniom, którzy przybędą w tych dniach do szkoły, opiekę (zajęcia świetlicowe).

W związku z planowaną od 8 kwietnia 2019r. akcją strajkową w przypadku jej rozpoczęcia ZSP w Damasławku w miarę możliwości zapewnimy uczniom, którzy przybędą w tych dniach do szkoły, opiekę (zajęcia świetlicowe). Ewentualne szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy w dni strajku będą na bieżąco przekazywane rodzicom za pomocą systemu dziennika elektronicznego oraz będą ogłaszane na profilu FB i stronie internetowej Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku.

Dyrektor ZSP
w Damasławku