13 października 2016 14:43 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej (13.10.2016)

Uczniowie klas szóstych pod kierunkiem swoich wychowawców:pani Katarzyny Kuliberdy i pana Dariusza Zacharko przygotowali na Dzień Nauczyciela spektakl pt.:„ A gdyby tak nasza szkoła stała się na jeden dzień Szkołą Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie”. (o spektaklu wspominam w osobnej wiadomości)

Po spektaklu młodzi soliści: Olga Tuliszkiewicz, Amelia Sturma, Daria Waśniewska, Klementyna Barut, Aleksandra Kranc  wspomagani przez chór szkolny działający pod batutą pani Wandy Szmiel przedstawili wiązankę muzycznych życzeń dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Na sam koniec najmłodszy wykonawca Miłosz Kossowicz, przygotowany przez swoją wychowawczynię, panią Alinę Matysiak przedstawił swoją wersję utworu pt. „Pięknie żyć”.

Po południu wszycy nauczyciele oraz pracownicy szkoły spotkali się na uroczystej kolacji podczas której dyrektor, pan Paweł Tończyk podziękował nauczycielom za przykładne wykonywanie obowiązków oraz aktywne uczestnictwo w realizacji zadań dydaktyczno-wychowawczych i organizacyjnych.

Dzień Edukacji Narodowej 2016

Filmy: