12 października 2016 19:17 | Aktualności

Występ iluzjonisty (12.10.2016)

Młody zdolny iluzjonista z Pleszewa, dwukrotny laureat Mistrzostw Polski w sztukach magicznych, pan Łukasz Podymski gościł w murach naszej szkoły .Zaprezentował efekty, które bawiły i zadziwiły zarówno dorosłych jak i dzieci. Jego występ był pełen humoru, dobrej zabawy i profesjonalnych efektów iluzjonistycznych.

Iluzjonista pokazał m. in. sztuczki z kartami, lustrami, znikającymi piłeczkami oraz latającym stolikiem.
Elementy profilaktyczne i edukacyjne wplecione  w sztuki magiczne, które dzieci z uwagą obserwowały  dały gwarancję dostrzeżenia każdego dydaktycznego elementu programu.Wszystko zostało pokazane w sposób przystępny i zrozumiały dla najmłodszego odbiorcy, a przede wszystkim w połączeniu ze sztukami magicznymi.

Wspólny udział uczniów w sztukach magicznych dał gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

WYSTĘP ILUZJONISTY