05 października 2016 08:23 | Aktualności

Uroczyste otwarcie biblioteki (26.09.2016)

c20160926_173815.jpg

Dnia 26 września (poniedziałek) podczas zebrania Rady Rodziców dokonano uroczystego otwarcia wyremontowanej biblioteki szkolnej. W obecności Wójta Gminy Damasławek pana Jacka Matysiaka oraz Przewodniczącej Rady Rodziców pani Eweliny Kaczmarek dyrektor Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów  w Damasławku  pan Paweł Tończyk złożył serdeczne podziękowania rodzicom, z których inicjatywy dzięki różnym akcjom zebrano fundusze w wysokości ponad 4 tysięcy złotych przeznaczone na remont  biblioteki.  Podczas wakacji biblioteka została gruntownie wyremontowana – wymieniono podłogi, pomalowano ściany i zakupiono nowe regały, m.in. po to,  aby zachęcać dzieci i młodzież szkolną do czytelnictwa, którego poziom w ubiegłym roku znacząco się podniósł.

UROCZYSTE OTWARCIE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ - 26 WRZEŚNIA 2016R.