30 lipca 2016 12:26 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 dla wszystkich uczniów naszego Zespołu (oprócz klas III gimnazjum) rozpoczęła na głównym boisku szkolnym  o godzinie 11.00. Wcześniej jednak o godz.10.00 uczniowie mogli uczestniczyć w uroczystej mszy świętej.

Uroczystość poprowadziła pani wicedyrektor, Maria Machaj-Socha.  Po oficjalnym rozpoczęciu wychowawcy klas VI a i VI b wręczyli świadectwa najlepszym uczniom  z każdej klasy.  Rodzice tych uczniów zostali  uhonorowani listami gratulacyjnymi.

Wójt Gminy Damasławek wręczył też nagrodę dla najlepszego absolwenta szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym najwyższą średnią 5,83 uzyskała Karolina Kuberacka  z klasy VI b.

Najlepszym absolwentem szkoły zawodowej okazał się natomiast Hubert Górka.

Rada Rodziców po raz pierwszy postanowiła też nagrodzić ucznia, który najlepiej napisał sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym nagrodę otrzymała uczennica klasy VI b, Karolina Kuberacka.

Specjalne podziękowanie i nagrodę otrzymał też finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, Wiktor Galiński, uczeń gimnazjum.

Na koniec wszyscy życzyli sobie udanego i bezpiecznego letniego wypoczynku.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016