2016/2017 Książki są fajne... i kropka.

Nasza biblioteka postanowiła wziąć udział w akcji przygotowanej przez sieć sklepów Empik „Wsparcie dla bibliotek szkolnych”, której tematem przewodnim jest hasło „Książki są fajne i kropka”.

5 października 2016 roku, po weryfikacji zgłoszeń, uruchomiona zostanie aplikacja konkursowa.Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie na jedną z placówek, aż do 6 listopada. W głosowaniu wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma po 1000 wybranych przez siebie książek, które zostaną dostarczone 5,6 i 7 grudnia.

Niestety nie udało nam się wygrać, ale zabawa, która towarzyszyła nam przy tworzeniu konkursowego plakatu pozostanie w nas na zawsze. W roli modelek i modeli , których można zobaczyć na powyższym zdjęciu wystąpiły dziewczęta z aktywu bibliotecznego oraz uczniowie z klasy III c szkoły podstawowej.