2014/2015 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

W świetlicy szkolnej odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego      "W kręgu wierszy… Jana Brzechwy".
W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas I-III SP:  16 ze szkoły w Damasławku i 8 ze szkoły w Wapnie.

Organizacją konkursu zajęli się szkolni bibliotekarze: pani Mariola Kominiarek i pan Rafał Błaszczyk. W jury zasiadała też logopeda, pani Ewa Kraska-Raczyńska.
Przed recytacją organizatorzy konkursu przybliżyli sylwetkę i twórczość Jana Brzechwy.

Podczas konkursu  uczestnicy wykonywali też ilustrację do wiersza, który recytowali. Nagrodzone zostały trzy prace: Amelii Łasut z Wapna oraz  Amelii Kaczmarek i Zofii Wiśniewskiej z Damasławka.

NAGRODZENI UCZNIOWIE:

KATEGORIA: klasy pierwsze

I MIEJSCE Amelia Łasut (Wapno)

II MIEJSCE Natalia Nowak (Wapno)

III MIEJSCE Olimpia Wiertel (Wapno)

KATEGORIA: klasy drugie

I MIEJSCE Kinga Zaborowska (Damasławek)

II MIEJSCE Eliza Grewling (Damasławek)

III MIEJSCE Martyna Majewska (Damasławek)

WYRÓŻNIENIE Amelia Kaczmarek (Damasławek)

KATEGORIA: klasy trzecie

I MIEJSCE Laura Maroszek (Wapno)