rok 2013 Wizyta w Podobowicach i Srebrnej Górze

19 i 26 lutego  2013 roku

Wolontariusze z naszej szkoły po raz kolejny odwiedzili pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej w Podobowicach i Srebrnej Górze.  Tym razem opowiedzieli czym jest miłość w  życiu każdego człowieka.

W przedstawieniu wystąpili: Paula Szymczak, Anna Bilska, Patrycja Wodnicka, Julia Kalka, Nikodem Nadolski i Hubert Wesołowski.

Ku uciesze pensjonariuszy wystąpiły też nasze maluchy z klas I b, II a i III b, które zaprezentowały się w montażu słowno-muzycznym i w recytacji fragmentów „Przygód Koziołka Matołka”.

Mieszkańcy obu ośrodków otrzymali też od uczniów II i III klasy kolorowe  serduszka.

W programie wystąpili trzecioklasiści: Liwia Białkowska, Oliwia Kajtanowska, Karolina Kuberacka, Marcel Kurek, Patrycja Przybyłek, Natalia Przygoda, Wiktoria Sokołowska, Bogumiła Szweda , drugoklasiści: Klementyna Barut, Martyna Chojecka, Marta Kośmider, Dagmara Kwiatoń, Piotr Opiła, Izabela Pawlak, Maria Pawlak, Adrian Pisarek, Wiktoria Skotarek, Anastazja Pezacka   oraz pierwszoklasiści: Olga Tuliszkiewicz, Lena Grzegorzewska , Piotr Koziej.

Wszyscy ze wzruszeniem i ogromnymi brawami przyjęli naszych artystów, których do występu przygotowały: Alicja Górska i Mariola Kominiarek – opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu oraz wychowawczynie: Wiesława Gruszka, Alina Matysiak i Elżbieta Bogaczyk.